sporta & spa tuan club

Lekcje indywidualne

Prowadzimy treningi indywidualne przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy squasha. Tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem oferujemy pełne wprowadzenie i naukę od podstaw. Tym, którzy grają już od jakiegoś czasu, proponujemy dobór odpowiedniego programu, który znacząco wpłynie na poprawę techniki ich gry. Dzięki treningom w Tuan Club każdy gracz wyeliminuje błędy – również takie, z których popełniania nie zdawał sobie wcześniej sprawy, a squash będzie dostarczał mu jeszcze więcej radości!

Squash wymaga od gracza nieustannego ruchu i szybkiej wymiany, co znacząco wpływa na poprawę siły i wytrzymałości organizmu. Zwiększa również gibkość oraz umięśnienie pleców i brzucha.

Trenerzy

Marcin Powideł

powidelmarcin

  • były zawodnik – uczestnik wielu turniejów w kraju i za granicą;
  • medalista Mistrzostw Polski;
  • instruktor tenisa;
  • posiada doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych;
  • student kierunku budownictwa;
  • zajęcia prowadzi również w języku angielskim;
  • zaangażowany, odpowiedzialny, cierpliwy w tym co robi;
  • zainteresowania: sport, muzyka, film,motoryzacja, książki;
  • wychodzi z założenia, że „każdy jest w stanie nauczyc się grać w tenisa, wystarczy odrobina zaangażowania, cierpliwości, parę koszyków z piłkami i oczywiście trener ;-)”

Squash jest dyscypliną sportową, która swoje korzenie ma w Wielkiej Brytanii. Zadaniem każdego zawodnika jest odbijanie piłki o ścianę w taki sposób, by przeciwnik miał jak największe problemy z odbiorem zagrania. Squash nie jest jeszcze wpisany na oficjalną listę dyscyplin sportowych Ministerstwa Sportu RP. Pomimo wielu starań władz światowych niestety nie jest również dyscypliną olimpijską.

Zapraszamy wszystkich do poznania sportu, który, według najnowszych badań wpływowego magazynu Forbes, „najkorzystniej wpływa na poprawę pracy serca oraz płuc”.

Squash wymaga od gracza nieustannego ruchu i szybkiej wymiany, co znacząco wpływa na poprawę siły i wytrzymałości organizmu. Zwiększa również gibkość oraz umięśnienie pleców i brzucha.

Ponadto daje radość od której szybko się uzależnisz i będziesz chcieć więcej…

Jeśli mają Państwo uwagi lub propozycje dotyczące sekcji tenisa w Tuan Club zapraszam do podzielenia się nimi. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego postaram się sprostać Państwa oczekiwaniom względem naszego Klubu.