sporta & spa tuan club

Instruktorzy

 

Maciej Macewicz

macewiczmaciej

Absolwent wydziału wychowania fizycznego warszawskiego AWF-u. Instruktor sportu oraz trener II klasy kulturystyki.

Stawiam na:

W swojej pracy instruktora skupiam się na poprawie wydolności, utracie zbędnych kilogramów, budowie masy mięśniowej oraz treningu prozdrowotnym ukierunkowanym na zmniejszenie dolegliwości kręgosłupa występujących przy wadach postawy.

 

Łukasz Styś

Na poważnie sport zacząłem uprawiać w wieku 16 lat .Był to tajski boks . Spełnione ambicje popchnęły mnie do kulturystyki ekstremalnej. Od 5 lat jestem trenerem personalnym i licencjonowanym zawodnikiem największej Polskiej federacji IFBB . W debiucie zająłem 3 miejsce w kat. Kulturystyka ekstremalna 80 kg. Jako trener osobisty jestem wymagający i cierpliwy. Uważam , ze jasno postawione cele , umiarkowane żywienie i intensywny trening to podstawa do poprawy kondycji , wyglądu i samopoczucia. Pozdrawiam 😉

Marcin Koperski

koper

Student fizjoterapii, od 15 lat trenuję na siłowni, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności kulturystyka. Od tamtego czasu nabrałem wiedzy, doświadczenia, żeby móc pomóc Ci osiągnąć Twój cel oraz uniknąć błędów jakie ja popełniałem. Dieta, trening, suplementacja – masz pytania, pomogę.

Mateusz Widzyk

Instruktor aqua fitness, fizjoterapeuta. Z aktywnością fizyczną miał styczność od dzieciństwa, trenując piłkę ręczną. To tam zaszczepiono w nim ducha sportu. Dziś zajmuję się propagowaniem go wśród Was, naszych klubowiczów. Fanatyk zdrowego odżywiania. Najwięcej czasu spędza na siłowni pracując jako instruktor. Najwyżej ceni sobie trening funkcjonalny. W obecnej chwili jego pasją stały się biegi długodystansowe oraz biegi z przeszkodami

Michał Szewczyk

szewczyk

Już jako szesnastolatek zaczął zajmować się kulturystyką. Uprawiał również inne dyscypliny, w tym sztuki walki. Dzięki takiemu doświadczeniu uważa, że sport kształtuje charakter. Michał wie, że właściwe odżywianie stanowi uzupełnienie aktywności fizycznej i warunkuje zdrowy tryb życia. Dlatego też z zamiłowania popartego wiedzą teoretyczną jak i praktyczną jest dietetykiem, który pomoże każdemu dostosować dietę tak aby osiągnąć oczekiwane cele.

Pasją Michała jest także masaż. Chętnie wykonuje go swoim podopiecznym po wyczerpujących treningach, gdyż stanowi doskonały sposób na przyspieszenie regeneracji potreningowej oraz wpływa relaksacyjnie na ich samopoczucie.

Michał nieustannie zgłębia tajniki treningu oraz doskonali swoje umiejętności aby pomagać w wielu płaszczyznach. 

Jeśli potrzebujesz rehabilitacji ruchowej możesz śmiało zwrócić się do Michała. W zakresie jego usług znaleźć można również i takie ćwiczenia, gdyż jako instruktor Pilates pragnie, by ciało i duch wróciły do naturalnej harmonii. Wszakże nasze ciało to świątynia ducha… dbajmy o nie.