sporta & spa tuan club

Eventy

Wydarzenia specjalne to stały element codziennego życia Tuan Club. W klubie regularnie organizujemy m.in. turnieje różnych dyscyplin sportu oraz inne eventy związane z szeroko pojętą aktywnością fizyczną.

Tylko w końcówce 2014 roku zorganizowaliśmy m.in. zawody crossfit oraz zmagania w dwuboju siłowym. Amatorzy spinningu mogli wystartować w Maratonie Indoor Cycling, zaś na kortach – oprócz turnieju badmintona Yonex Amateur Super Series – odbywały się rozgrywki klubowych lig squasha i tenisa ziemnego. Z kolei w październiku zorganizowaliśmy zajęcia masterclass z speedball fitness, które poprowadził – we własnej osobie – twórca tego treningu, Steve Feinberg.

Z kolei w samym 2015 roku organizowaliśmy m.in. trening walentynkowy, 6. urodziny klubu, wspólny trening z Les Mills czy imprezę Hawaii Party, którą połączyliśmy z inauguracją sezonu letniego.

 

 

Począwszy od wiosny 2015 roku wprowadziliśmy również treningi zewnętrzne. W każdą sobotę spotykają się miłośnicy treningu funkcjonalnego (boot camp) oraz rowerowego (Outside Tuan Bike).

 

O wszelkich planowanych wydarzeniach będziemy informowali z odpowiednim wyprzedzeniem w aktualnościach.

Cycling Warszawa

Indoor cycling to idealny rodzaj zajęć dla tych, którzy liczą na szybki efekt.

To intensywny trening cardio ukierunkowany na błyskawiczne pozbycie się tkanki tłuszczowej. W Tuan Club podczas jednej sesji możesz spalić nawet 1000 kalorii!

Do uczestnictwa w zajęciach nie są wymagane żadne predyspozycje ruchowe. Co więcej – treningi indoor cycling w żaden sposób nie obciążają stawów i więzadeł, co oznacza, że mogą na nie uczęszczać również osoby ze znaczną nadwagą i otyłością.

Przy rytmicznej muzyce i mobilizujących okrzykach trenera poprawisz również swoją wytrzymałość, i zadbasz o wyrzeźbienie mięśni nóg. Skorzystają na tym również układ krążenia i układ kostny, a skóra stanie się bardziej jędrna i sprężysta.

SPA Warszawa

W naszym klubie równolegle z sekcją sportową funkcjonuje Tuan Day Spa. Nasi Klienci mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów pielęgnacyjnych: twarzy, ciała, dłoni i stóp. Wszystkie przeprowadzane są przez doświadczonych kosmetologów, których celem jest dostarczenie Klientom maksimum przyjemności oraz ukojenia dla duszy i ciała.

W ofercie Spa znajdują się również usługi z zakresu masażu. Oferujemy masaże relaksacyjne, orientalne, egzotyczne i lecznicze.

O podkreślenie indywidualności każdego z naszych Klientów zadba zespół doświadczonych fryzjerów. W Tuan Day Spa dobierzemy fryzurę najlepiej pasującą do Twojej osobowości.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Tuan Day Spa.