sporta & spa tuan club

Misja

Każdy z nas w swoim codziennym życiu, poszukuje kompleksowych rozwiązań, które mogłyby pomóc zaoszczędzić czas. Obowiązki rodzinne i zawodowe pochłaniają nas tak bardzo, że często nie możemy poświęcić chwili tylko sobie.

Tuan Club powstał z myślą o lokalnych mieszkańcach Piaseczna, Konstancina i okolic, którzy dzięki kompleksowości klubu będą mogli skorzystać z ulubionej formy aktywnego wypoczynku i relaksu.

Do ich dyspozycji, poza kortami do tenisa, squasha i badmintona, oddajemy 3 sale do zajęć fitness i indoor cycling, siłownię, basen ze strefą wellness (jacuzzi, sauny, łaźnia), stoły do ping-ponga i znacznie więcej.

Wszystko to w połączeniu z bogatą ofertą zajęć dla dzieci – szkółkami tenisa, squasha, badmintona, tańca i pływania – pozwala na odprężające i aktywne zarazem spędzanie czasu wolnego całą rodziną bądź w grupie przyjaciół.

Tuan Club jest również organizatorem wielu turniejów tenisowych, badmintonowych oraz innych wydarzeń sportowych (jak chociażby Racketlon – czwórbój rakietowy). Kalendarz turniejowy stanowi ważny element życia społecznego klubowiczów, którzy regularnie grają na kortach Tuan Club w Piasecznie.

Poza Turniejami Ogólnopolskimi (turnieje ATP, Grand Slam Poland), klub prowadzi rozgrywki wewnętrzne – Ligę Tenisową – oraz cykl turniejów Tuan Tennis Cup. W porozumieniu z gminą Piaseczno klub prowadzi lekcje tenisa dla uczniów piaseczyńskich szkół podstawowych, zgodne z założeniami międzynarodowego programu Tenis10.

Dodatkowo w Akademii Tenisa swe umiejętności szlifuje około 100 dzieci. Dorośli mogą korzystać ze szkoleń indywidualnych z trenerami.

Latem i zimą organizowane są obozy stacjonarne dla dzieci oraz obozy wyjazdowe dla dzieci oraz dorosłych.