sporta & spa tuan club

Jak zacząć opis naszego Klubu ?
Zaczniemy, jak najbardziej, klasycznie.
Mens sana in corpore Sano – w zdrowym ciele zdrowy duch !
Pamiętamy o tym każdego dnia.
O Waszą formę dbamy od 2009 roku.
Dbamy z sukcesami.

Tuan Club to synonim nowoczesnego klubu fitness.
Na powierzchni 4500 m2 czeka na Was moc atrakcji.
Klub zapewnia infrastrukturę do uprawiania kilkudziesięciu dyscyplin
sportowych.
Dysponujemy m.in. :

• 6 kortów do tenisa Novacrylic Soft
  • 5 kortów do badmintona Victor
  • 2 korty do squash McWill
  • siłownia wyposażona w 31 stanowisk Technogym
  • sala indoor cycling z rowerami TomaHawk
  • 2 sale fitness
  • basen rekreacyjny z częścią wellness (jacuzzi, sauny, łaźnie)
  • rozbudowane SPA

Jednak mamy coś lepszego niż sprzęt…
Atmosferę Klubu tworzą ludzie, a ludzi mamy… ŚWIETNYCH !
Gości, Trenerów, całą Załogę.
Nie wierz nam !
Sprawdź nas.
Zapraszamy na treningi.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zespół Tuan Club

SPA

Gdy tworzyliśmy nasze Day SPA, przyświecał nam jeden cel: wykreować miejsce, w którym całościowo będziemy mogli zadbać o urodę, witalność i dobre samopoczucie wszystkich naszych Klientów.

Postaraliśmy się zatem o wyjątkowy charakter tego miejsca – taki, który zapewni pełnię harmonii i relaksu na każdym poziomie zmysłowym. Nowoczesne, acz przytulne wnętrza, kojące aromaty egzotycznych olejków zapachowych, płynąca z głośników łagodna muzyka – wszystko po to, by każdy z naszych gości zaznał dogłębnego odprężenia.

Wiedzieliśmy jednak, że nawet przygotowanie najwyższej jakości uczty dla zmysłów nie wystarczy do osiągnięcia naszego celu. Dlatego też by nasi Klienci byli w pelni usatysfakcjonowani, postaraliśmy się o wysokiej jakości sprzęt, doskonałe kosmetyki oraz fachowę kadrę specjalistów.

Wszystko po to, by zadbać o harmonię duszy i ciała najbardziej nawet wymagających gości.

Ze szczegółowymi informacjami na temat Tuan Day Spa – ofertą zabiegów, godzinami otwarcia, personelem – można zapoznać się na stronie TUANSPA.PL.

Misja

Każdy z nas w swoim codziennym życiu, poszukuje kompleksowych rozwiązań, które mogłyby pomóc zaoszczędzić czas. Obowiązki rodzinne i zawodowe pochłaniają nas tak bardzo, że często nie możemy poświęcić chwili tylko sobie.

Tuan Club powstał z myślą o lokalnych mieszkańcach Piaseczna, Konstancina i okolic, którzy dzięki kompleksowości klubu będą mogli skorzystać z ulubionej formy aktywnego wypoczynku i relaksu.

Do ich dyspozycji, poza kortami do tenisa, squasha i badmintona, oddajemy 3 sale do zajęć fitness i indoor cycling, siłownię, basen ze strefą wellness (jacuzzi, sauny, łaźnia), stoły do ping-ponga i znacznie więcej.

Wszystko to w połączeniu z bogatą ofertą zajęć dla dzieci – szkółkami tenisa, squasha, badmintona, tańca i pływania – pozwala na odprężające i aktywne zarazem spędzanie czasu wolnego całą rodziną bądź w grupie przyjaciół.

Tuan Club jest również organizatorem wielu turniejów tenisowych, badmintonowych oraz innych wydarzeń sportowych (jak chociażby Racketlon – czwórbój rakietowy). Kalendarz turniejowy stanowi ważny element życia społecznego klubowiczów, którzy regularnie grają na kortach Tuan Club w Piasecznie.

Poza Turniejami Ogólnopolskimi (turnieje ATP, Grand Slam Poland), klub prowadzi rozgrywki wewnętrzne – Ligę Tenisową – oraz cykl turniejów Tuan Tennis Cup. W porozumieniu z gminą Piaseczno klub prowadzi lekcje tenisa dla uczniów piaseczyńskich szkół podstawowych, zgodne z założeniami międzynarodowego programu Tenis10.

Dodatkowo w Akademii Tenisa swe umiejętności szlifuje około 100 dzieci. Dorośli mogą korzystać ze szkoleń indywidualnych z trenerami.

Latem i zimą organizowane są obozy stacjonarne dla dzieci oraz obozy wyjazdowe dla dzieci oraz dorosłych.